Azjatyckie receptury – esentire.pl poszerza ofertę o kosmetyki Orientana

Z fascynacji azjatyckim światem oraz jego tajnikami pielęgnacyjnymi powstała marka Orientana, w ramach której powstają naturalne i aromatyczne kosmetyki do twarzy, ciała i włosów. Oto jak powstanie swojej firmy opisuje właścicielka:

Podczas moich licznych podróży po krajach azjatyckich poznałam tajniki naturalnego dbania o urodę i zdrowie, pogłębiłam wiedzę na temat właściwości roślin azjatyckich i poznałam formuły kosmetyczne nieznane w Europie, a stosowane w Azji od tysięcy lat

Zainteresowanie podzieliły również Polki, które regularnie używają produktów Orientana, doceniając ich skuteczność, wyjątkowy skład i niezwykłe zapachy. Prawdziwym hitem okazała się Ajurwedyjska terapia do włosów, posiadająca w internecie niezliczoną ilość pozytywnych recenzji.

ajurwedyjska

Ta kompozycja drogocennych olejków i ekstraktów roślinnych została stworzona z myślą o pielęgnacji osłabionych i zniszczonych włosów. Jej systematyczne stosowanie na skórę głowy w połączeniu z masażem wzmacnia cebulki włosów, zapobiegając ich wypadaniu.

Sklep esentire.pl odpowiada na zainteresowanie klientów, więc i tym razem dostosował swój asortyment, poszerzając ofertę o popularny kosmetyk i mnóstwo innych produktów Orientana.

Już teraz Ajurwedyjską terapię do włosów kupisz w sklepie esentire.pl za jedyne 24 zł!

Przeczytaj również: Perfumy na Walentynki

Kategorie
Testy
Esentire - Moc Piękna

Esentire.pl to czyste piękno dla niej i dla niego. Dla wszystkich. Na blogu blog.esentire.pl znajdą Państwo ogromną dozę porad, recenzji i cennych wskazówek dotyczących urody.