BodyBoom – bombowy peeling kawowy w ofercie esentire.pl

Peeling kawowy od dłuższego czasu święci triumfy w antycellulitowej pielęgnacji. Na blogach możemy znaleźć wiele przepisów na jego samodzielne wykonanie w domowych warunkach. Ale choć z efektów jego aplikacji i używania byłyśmy zwykle zadowolone, to własnoręczne mieszanie i dobieranie proporcji, niejednokrotnie przysparzało nam trudności.

Nigdy więcej!:)

BodyBoom to marka, która przeniosła kawowe złuszczanie w inny wymiar, tworząc kosmetyk zarazem prosty i wyjątkowy. Prosty bo doskonale znamy jego bazę i działanie, a wyjątkowy dlatego, że – oprócz kawy – znajdują się w nim dodatkowe dobroczynne składniki, np.:

kryształy brązowego cukru i soli jeziorowej – odpowiedzialne za ścieranie naskórka, wygładzenie, utrzymanie nawodnienia, oczyszczenie z toksyn i pobudzenie krążenia,

masło kakaowe – nawilżające i spowalniające procesy starzenia,

oleje makadamia, arganowy i migdałowy – odżywiające, regenerujące, nawilżające i chroniące przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych,

witamina E – odpowiedzialna za utrzymanie młodego i zdrowego wyglądu skóry.

To wszystko znalazło zastosowanie w czterech wersjach kultowego peelingu: original, truskawka, kokos i grejpfrut.

Esentire.pl postanowiło jednak wypróbować także inne produkty marki Body Boom, dlatego już teraz udostępnia wam maseczki z glinek oraz świetne antycellulitowe masło.

Zapraszamy do sklepu esentire.pl, który zaopatrzy Cię w bombowe kosmetyki:)

Przeczytaj również: Perfumy na Walentynki

Kategorie
Testy
Esentire - Moc Piękna

Esentire.pl to czyste piękno dla niej i dla niego. Dla wszystkich. Na blogu blog.esentire.pl znajdą Państwo ogromną dozę porad, recenzji i cennych wskazówek dotyczących urody.