Co miał w swoim worku Mikołaj esentire.pl?

Okres świąteczny już za nami. Zrealizowaliśmy wiele zamówień, starając się, aby każde z nich dotarło bezpiecznie do adresatów i przyniosło im ogromną satysfakcję. Wiedząc, że pudełka esentire.pl znalazły się pod wieloma choinkami w Polsce, przeanalizowaliśmy historię grudniowych zakupów w sklepie. Chcemy sprawdzić, czego mogą spodziewać się po produktach z naszej oferty niektórzy obdarowani.

Ktoś był w tym roku bardzo grzeczny i otrzymał m.in.:

Wmasaki aqua mat esentireodę toaletową Masaki Matsushima Aqua Mat, stanowiącą odświeżającą kompozycję, zainspirowaną wodą jako fundamentem życia. Dedykowana silnym i prostolinijnym mężczyznom, którzy pragną podkreślić swoją pierwotną naturę za pomocą ciepłych akordów piżma i drzewa sandałowego. Zapach składa się z następujących nut zapachowych:

głowa: grejpfrut, limonka
serce: bambus, figa, trzcina
baza: drzewo sandałowe, piżmo

 

 

Eyeliner Astor Perfect Stay 24H Thick & Theyeliner esentirein,który pozwala precyzyjnie wykończyć makijaż oka dzięki dwustronnej filcowej końcówce, umożliwiającej rysowanie dwóch rodzajów czarnych kresek: cienkiej i grubej. Specjalnie opracowana formuła – podobnie jak większość produktów marki Astor – pozwala utrzymać efekt aż do 24 godzin, dzięki czemu makijaż nie wymaga poprawek.

 

 

 

linn young esentire

 

Wodę toaletową Linn Young Homerun Sports – eleganckie i zmysłowe perfumy dla mężczyzn o charakterystycznym drzewno-przyprawowym aromacie, które niewątpliwie zaskakują swoją wysoką jakością i atrakcyjną ceną.

Życzymy satysfakcji z wybranych produktów i polecamy się na przyszłość:)

Przeczytaj również: Perfumy na Walentynki

Kategorie
Poradnik
Esentire - Moc Piękna

Esentire.pl to czyste piękno dla niej i dla niego. Dla wszystkich. Na blogu blog.esentire.pl znajdą Państwo ogromną dozę porad, recenzji i cennych wskazówek dotyczących urody.