nazwa produktu + słowo kluczowe z tytułu artykułu

Finał WIELKIEGO TESTU ORGANIC OCEAN

Finał WIELKIEGO TESTU KOSMETYKÓW ORGANIC OCEAN przypadł w Święto kobiet. Paniom, które wzięły udział w miesięcznej akcji, serdecznie dziękujemy. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kremy Organic Ocean spotkały się z pozytywną reakcją użytkowniczek. Niebawem każda z nich opowie o wrażeniach na blogu, który prowadzi. My już teraz publikujemy wyniki ankiet przeprowadzonych przed, w trakcie i po testowaniu.
Wraz z Magdą z bloga http://madziatestuje.blogspot.com/ zaprosiliśmy chętne Panie w każdym wieku do testowania zestawu trzech kremów Organic Ocean – stanowiących sposób na kompleksową pielęgnację twarzy. W akcji wzięły udział 32 kobiety, których wrażenia z miesięcznego testowania przedstawiamy poniżej.

Wśród testerek znalazły się Panie między 17 a 60 rokiem życia. Zdecydowana większość z nich przyznała, że kremu do twarzy używa niemal codziennie, oczekując od niego przede wszystkim odżywienia, nawilżenia i ujędrnienia. Okazało się także, że najważniejszymi czynnikami, które mają wpływ na zakup danego produktu są jego przeznaczenie, cena i skład. Ten ostatni bywa już coraz bardziej weryfikowany. Żadna z nas nie chce kupować kota w worku i woli upewnić się, że zapewnienia producenta co do naturalności kosmetyku są prawdziwe. Z pomocą przychodzą nam w tej kwestii liczne artykuły na blogach i w internetowych encyklopediach, wyjaśniające krok po kroku właściwość każdego ze składników.
Dokładnie w połowie miesięcznej akcji użytkowniczki zadeklarowały w kolejnej ankiecie, pierwsze wrażenia po systematycznym, dwutygodniowym testowaniu. Okazało się, że na 32 osoby aż 31 pozytywnie oceniło skład certyfikowanych przez ECOCERT kremów. Jedna z pań uznała tę kwestię za obojętną, przyznając jednocześnie, że nie tym kieruje się podczas zakupów.

Każda z użytkowniczek przyznała, że stosowała kremy codziennie i w związku z tym jest w stanie określić ich właściwości. Zdecydowana większość uznała, że zarówno krem na dzień, na noc jak i pod oczy nawilżają i odżywiają skórę, kojąc ją podczas nocnego odpoczynku i wyraźnie ściągając w okolicach oczu. Połowa pań uzupełniła swoje wypowiedzi o kolejne zaobserwowane właściwości: normalizowanie, matowienie oraz poprawę kondycji i kolorytu cery. Tylko jedna z Pań odmówiła dobroczynnego działania testowanym kremom uznając, że działały one na jej skórę obojętnie, choć dzięki kremowi na noc udało jej się ukoić podrażnienia.

Zapytaliśmy również o reakcję na kosmetyki po pierwszej aplikacji. Zdecydowana większość pań przyznała zgodnie, że były one pozytywne i nie zaobserwowały wówczas nic nietypowego. Znalazły się jednak dwie użytkowniczki, które podzieliły się z nami dokładniejszymi spostrzeżeniami. Jedna z nich przyznała, że podczas pierwszej aplikacji czuła lekkie ciepło na skórze twarzy, które szybko minęło, natomiast druga dostrzegła delikatne zaczerwienienie skóry, ale i ono ustąpiło po krótkim czasie. Podczas kolejnych aplikacji żadna z tych pań, nie zauważyła ponownie owych objawów, ciesząc się dobroczynnym działaniem kosmetyków.

W podsumowującej ankiecie upewniliśmy się, że pozytywne działanie kremów nie było przypadkiem, pytając również o ogólne wrażenia z testowania zestawu Organic Ocean. Zdecydowana większość pań określiła je mianem pozytywnych i zadeklarowała umieszczenie szczegółowej recenzji owych produktów na blogu. Ich listę wraz z linkami do wpisów opublikujemy w kolejnym poście, aby jeszcze dokładniej przedstawić wam certyfikowane przez ECOCERT kosmetyki ORGANIC OCEAN, które znalazły się w sklepie esentire.pl.

Już teraz zachęcamy do lektury!:)

Przeczytaj również: Perfumy na Walentynki

Kategorie
Poradnik
Esentire - Moc Piękna

Esentire.pl to czyste piękno dla niej i dla niego. Dla wszystkich. Na blogu blog.esentire.pl znajdą Państwo ogromną dozę porad, recenzji i cennych wskazówek dotyczących urody.