Manna – naturalne mydła w ofercie esentire.pl

Manna to naturalna marka powstała w 2010 roku, ale jej historia sięga czasu nieco wcześniejszego. Założycielka firmy kosmetycznej rozpoczęła swoją przygodę z naturalnymi specyfikami w domu rodzinnym, gdzie na potrzeby własne i dzieci tworzyła kosmetyki i środki czystości pozbawione szkodliwych substancji chemicznych.

Jak przyznaje sama autorka, Andrea Varga Darabos:

“Moje badania, nauka i zbieranie informacji doprowadziły do sytuacji, że nie tylko sama przygotowywałam używane w moim domu produkty – stopniowo zdałam sobie sprawę z faktu, że dbam już nie tylko o czystość (w pełnym znaczeniu tego słowa) swojej cztero osobowej rodziny, ale także o czystość w domach moich znajomych”.

Manna jest więc wiarygodną marką kosmetyczną, która od początku wejścia na rynek zebrała ogromne grono zwolenników, doceniających między innymi tworzone ręcznie mydła. One również – podobnie jak pozostałe produkty z gamy – zostały wyróżnione COSMOS Natural i COSMOS Organic Certyfikat Bio, przyznawanym kosmetykom nie posiadającym parabenów, genetycznie modyfikowanych surowców, ropy naftowej i jej pochodnych, a także tym, w których 95% składników roślinnych pochodzi z upraw ekologicznych, a minimum 20% z nich znajduje się w produkcie.

Nas zaciekawiły głównie wspomniane wcześniej mydła w kostkach, które doskonale oczyszczają twarz, ciało, a nawet włosy nie wyrządzając żadnej krzywdy – w tym podrażnień, ściągnięcia i suchości. Obecnie powstaje ich już dziewiętnaście, a w ofercie esentire.pl znajdziecie większość z nich.

W mydłach manna znalazły zastosowanie m.in.: oliwa z oliwek, masło shea, olej kokosowy, kakao i wiele wiele innych dobroczynnych, aromatycznych i bezpiecznych składników.

Przeczytaj również: Perfumy na Walentynki

Kategorie
Testy
Esentire - Moc Piękna

Esentire.pl to czyste piękno dla niej i dla niego. Dla wszystkich. Na blogu blog.esentire.pl znajdą Państwo ogromną dozę porad, recenzji i cennych wskazówek dotyczących urody.