Maroko Produkt – orientalne kosmetyki w ofercie esentire.pl

W każdej pielęgnacji znajdzie się miejsce na odrobinę orientu, zwłaszcza gdy kosmetyki tego typu są tak wszechstronne i innowacyjne. Maroko Produkt wychodząc na przeciw ów potrzebie, wprowadził na polski rynek szereg produktów stworzonych na bazie marokańskiego oleju arganowego i wielu innych dobroczynnych składników naturalnych.

N225_0_productGfx_af37f2861f24ab992b4ff3b74dd50a60a uwagę zasługuje przede wszystkim olej z nasion arganowca, który doskonale sprawdza się w pielęgnacji całego ciała – również twarzy i włosów.

Wykazuje właściwości nawilżające, odżywcze, ujędrniające, regenerujące, kojące, przeciwzmarszczkowe i rewitalizujące, sprawiając, że  – przy systematycznym stosowaniu – skóra staje się miękka, uelastyczniona, promienna i zdrowa. To świetny multizadaniowy kosmetyk dla tych, którzy cenią sobie naturalny i piękny wygląd.

Olej sprowadzany przez Maroko Produkt posiada certyfikat ECOCERT, ponieważ surowiec do jego wytworzenia pochodzi z certyfikowanej uprawy biologicznej, a jego bezpieczeństwo potwierdzono w dermatologicznych testach alergicznych, co pozwoliło udowodnić pozytywną tolerancję skórną.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że oleje Maroko Produkt powstają w procesie tłoczenia na zimno, a nie jak wielu innych producentów podczas rafinacji. Zamiast wielokrotnego oddziaływania na surowiec mamy do czynienia z prostym – pierwszym tłoczeniem. Ziarno zostaje sprasowane, a olej który w ten sposób powstaje – rozlany do detalicznych buteleczek i pojemników. W takiej formie trafia do odbiorców. Mamy więc pewność, że zachowuje on swoje właściwości. Nie należy obawiać się niewielkich osadów lub wytrąceń na dnie butelek – to zaleta nieoczyszczanych nadmiernie olejów.

To ogromny plus dla kosmetycznej marki, która zachęcona sukcesem systematycznie poszerza swoją ofertę o pozostałe orientalne produkty. Dziś – oprócz naturalnych olejów – znajdziemy w niej mydła, kremy, szampony, balsamy, glinki, maski i wiele innych. Wszystko to do kupienia w sklepie esentire.pl.

Maroko Produkt w ofercie esentire.pl

Przeczytaj również: Perfumy na Walentynki

Kategorie
Testy
Esentire - Moc Piękna

Esentire.pl to czyste piękno dla niej i dla niego. Dla wszystkich. Na blogu blog.esentire.pl znajdą Państwo ogromną dozę porad, recenzji i cennych wskazówek dotyczących urody.