Mikołajkowe Spotkanie Blogerek zakończone sukcesem – esentire.pl podsumowuje akcję

5 grudnia 2015 roku w Białymstoku odbyło się Mikołajkowe Spotkanie Blogerek Kosmetycznych, które zostało objęte patronatem esentire.pl. Emilia i Joanna postanowiły stworzyć okazję do rozmowy dla białostockich blogerek.

esentire

Uczestniczki z upominkami od esentire.pl.

W tym celu ogłosiły na swoich blogach rekrutację. Liczba miejsc była ograniczona, dlatego bardzo szybko udało się zaangażować osiem innych autorek:

swiat-blanki.blogspot.com
mm-world-of-women.blogspot.com
moj-kosmetyczny-punkt-widzenia.blogspot.com
land-of-bliss.blogspot.com
double-identity.blogspot.com
kuferekmarleny.blogspot.com
five-star-girl.blogspot.com
zaslepionawlosomaniactwem.blogspot.com

W trakcie przygotowań obie Panie pisały do nas:

Postanowiłyśmy zorganizować spotkanie blogerek z Podlasia, ponieważ jest bardzo mało tego typu inicjatyw w naszym regionie. Integracja i wspólnota osób, które mają podobne pasje jest niezwykle ważna i stanowi podstawowy element budowania więzi między nami blogerkami. Spotkanie organizujemy po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, że będziemy miały ku temu jeszcze nie jedną okazję. Bardzo dobrze nam się współpracuje i choć mamy mnóstwo pracy, razem jest nam przyjemnie.

Spotkanie pasjonatek nowinek i ciekawostek urodowych to wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń związanych z branżą kosmetyczną. Esentire.pl przekazało więc uczestniczkom upominki w postaci produktów serii Absolute Care izraelskiego producenta B4You, który specjalizuje się w tworzeniu naturalnych receptur, wykorzystujących bogactwo minerałów z Morza Martwego i składników aktywnych opracowywanych w laboratoriach na całym świecie.

Jeden z zestawów upominkowych od esentire.pl.

Jeden z zestawów upominkowych od esentire.pl.

W firmowych pudełkach esentire znalazły się więc kremy do stóp serii Body SPA o różnorodnych zapachach i produkty Professional Skin Care.

Jesteśmy bardzo ciekawi wrażeń z użytkowania. Mamy nadzieję, że każda z Pań, będzie zadowolona i podzieli się z nami swoją opinią.

Należy zwrócić uwagę na szczytny cel przyświecający imprezie. Organizatorki postanowiły bowiem wesprzeć schronisko dla zwiezraków:

Nasza pomoc polega na zebraniu jak największej ilości niezbędnej karmy dla psów, przebywających w białostockim schronisku, a także zebranie kocy, czy zabawek zwierzęcych. Wybrałyśmy pomoc dla podopiecznych schroniska, ze względu na to, że kochamy zwierzęta, i chcemy im pomóc, gdyż tak mało osób o nich pamięta, a przecież zwierzęta same sobie nie poradzą… prawda? Mamy nadzieję, że nasza akcja uczuli także inne osoby.

Cel został osiągnięty – udało się zebrać ogromną ilość karmy i gadżetów, o czym możecie przeczytać na stronie internetowej schroniska http://www.schronisko.bialystok.pl/.

Udało się zebrać ogromną ilość karmy dla psiaków ze schroniska.

Udało się zebrać ogromną ilość karmy dla psiaków ze schroniska.

Jeśli interesują was szczegóły Mikołajkowego spotkania Blogerek, odsyłamy do artykułu na portalu miejskim Białystok Online, w którym zaznaczono patronat esentire.pl.

Relacje znajdziecie także na blogach organizatorek:

okiem Emilii http://kobiecosci.blogspot.com/2015/12/relacja-z-mikoajkowego-spotkania.html

okiem Joanny http://joannanienaltowska.blogspot.com/2015/12/mikoajkowe-spotkanie-blogerek-biaystok.html

Wkrótce swoje relacje opublikują pozostałe uczestniczki – nie możemy się doczekać. Już teraz dzięki uprzejmości inicjatorek, prezentujemy więcej zdjęć.

 

spotkanie blogerek 11 spotkanie blogerek 9spotkanie blogerek 12

Przeczytaj również: Perfumy na Walentynki

Kategorie
Poradnik
Esentire - Moc Piękna

Esentire.pl to czyste piękno dla niej i dla niego. Dla wszystkich. Na blogu blog.esentire.pl znajdą Państwo ogromną dozę porad, recenzji i cennych wskazówek dotyczących urody.