Natura – sojuszniczką piękna, czyli produkty Korana w ofercie esentire.pl

Korana to marka powstała w 1993 roku z wiary w przekonanie, że największą sojuszniczką piękna i urody jest sama natura. To z miłości do niej skomponowano szereg produktów do pielęgnacji całego ciała. Każdy z nich jest już dostępny w ofercie sklepu esentire.pl, który od początku swego istnienia inspiruje się opiniami użytkowników i trendami kosmetycznymi.

Niebanalną zaletą firmy produkującej kosmetyki Korana jest polityka prozdrowotna i profilaktyczna, która widoczna jest również w trosce o przejrzystość i przyjazność składów, opartych na dobroczynnych składnikach pochodzących bezpośrednio z przyrody – największego i niewyczerpanego bogactwa rozwiązań.

U podstaw pierwszych kompozycji leżą pszczelarskie tradycje założycielskiej rodziny, która wykorzystując swoje doświadczenia i umiejętności, zaprojektowała oparte m.in. na wosku pszczelim i miodzie serie kosmetyków zamkniętych w estetycznych, bezpiecznych i minimalistycznych opakowaniach.

Linie “Szlachetny polski miód” czy “Na wosku pszczelim” to jedne z popularniejszych w dorobku marki Korana. Swój sukces zawdzięczają dużej zawartości dobroczynnych składników i pozytywnemu działaniu nawet na skórę szczególnie wrażliwą, którą regenerują już po pierwszej aplikacji. Kosmetyki tego typu to doskonały dowód na to, że aby odpowiednio zadbać o cerę, nie trzeba inwestować w drogie i składające się ze sztucznie pozyskiwanych substancji kremy, żele i balsamy.

To jednak nie wszystko. Korana wychodząc na przeciw coraz to kolejnym potrzebom i problemem urodowym wyprodukowała wiele innych kosmetyków, np. w ramach serii propolisowej, oliwkowej, ziołowej, egipskiej i hydro, a ponadto mydeł w kostkach i produktów dla dzieci. Większość z nich już teraz znajdziecie w sklepie esentire.pl.

Przeczytaj również: Perfumy na Walentynki

Kategorie
Testy
Esentire - Moc Piękna

Esentire.pl to czyste piękno dla niej i dla niego. Dla wszystkich. Na blogu blog.esentire.pl znajdą Państwo ogromną dozę porad, recenzji i cennych wskazówek dotyczących urody.