Patronat esentire.pl odbija się echem w blogosferze

O akcji zorganizowanej przez Joannę i Emilię informowaliśmy w ostatnim wpisie na blogu (Mikołajkowe Spotkanie Blogerek zakończone sukcesem…), a także w postach na facebooku.

Otrzymaliśmy właśnie kolejny sygnał – akcja odbiła się szerokim echem na blogach każdej z uczestniczek.

Świetną relację ze spotkania stworzyła druga z organizatorek – Joanna, która o tym pamiętnym dniu napisała:

…to dla mnie bardzo ważna data, ponieważ w tym dniu odbyło się Mikołajkowe Spotkanie Blogerek, które organizowałam wraz z Emilią. I tu od razu chciałbym napisać, że jestem z nas dumna 🙂 Udało się nam! I choć niejednokrotnie nasze pomysły co do organizacji były zupełnie odmienne, ostatecznie stworzyłyśmy coś wspaniałego! Choć niektóre osoby twierdzą, że blogerka łasa jest na darmowe kosmetyki, my po raz kolejny udowadniamy, że to tylko puste, bezwartościowe oszczerstwa… Naszemu spotkaniu przyświecał szczytny cel – pomoc zwierzętom z białostockiego schroniska. Uzbierałyśmy ponad 200 kg karmy (były też koce, zabawki, czyli wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy). Kilka nocy przed piątym grudnia nie mogłam spać, a także ogarnął mnie ogromny stres, ponieważ obawiałam się, czy wszystko pójdzie dobrze… Spotkanie zaplanowane było na godzinę 13 i dosłownie do ostatniej chwili kończyłyśmy z Emilką przygotowania (dziękuję również pracownikom Odskoczni Gastropub za pomoc). Gdy wszystkie dziewczyny się zebrały, gdy zamieniłyśmy pierwsze słowa, poczułam wielką ulgę i nabrałam pewności, że wszystko się uda… Nie myliłam się 🙂 Upominki od firm sprawiły, że Mikołajkowe Spotkanie faktycznie było Mikołajkowe – pełne prezentów i magii…

Kompletną relację Asi możecie przeczytać
http://joannanienaltowska.blogspot.com/2015/12/mikoajkowe-spotkanie-blogerek-biaystok.html

Bardzo się cieszymy, że spotkanie opisały również pozostałe uczestniczki:

Magda: http://swiat-blanki.blogspot.com/2015/12/podlaskie-blogerki-spotykaja-sie-w.html

Magdalena: http://mm-world-of-women.blogspot.com/2015/12/relacja-mikoajkowego-spotkania-w.html

Paula: http://land-of-bliss.blogspot.com/2015/12/mikoajkowe-spotkanie-blogerek.html

Kasia: http://double-identity.blogspot.com/2015/12/0512-mikoajkowe-spotkanie-podlaskich.html

Martyna: http://five-star-girl.blogspot.com/2015/12/mikoajkowe-spotkanie-podlaskich-blogerek.html

Bardzo się cieszymy, że tak głośno zrobiło się o akcji, którą patronatem objął również sklep esentire.pl. Ciekawią nas kosmetyczne wrażenia wszystkich Pań, dlatego powrócimy wkrótce z informacją o upominkach:)

Przeczytaj również: Perfumy na Walentynki

Kategorie
Poradnik
Esentire - Moc Piękna

Esentire.pl to czyste piękno dla niej i dla niego. Dla wszystkich. Na blogu blog.esentire.pl znajdą Państwo ogromną dozę porad, recenzji i cennych wskazówek dotyczących urody.