Poszukiwacze skarbów – esentire.pl na tropie dobrych produktów Cz.1

Esentire.pl to zespół ciekawskich osób, które swoje wścibstwo eksponują podczas poszukiwań dobrych i ciekawych kosmetyków. Jednym z cenniejszych znalezisk okazała się jaskinia B4You, wypełniona po brzegi produktami do kompleksowej i skutecznej pielęgnacji – również tej przeciwzmarszczkowej.

Professional Skin Care to linia zaprojektowana z myślą o skórze, która wymaga pomocy w walce z oznakami starzenia. Wiotkość naskórka i pierwsze zmarszczki pozwolą zredukować kosmetyki B.I. Effect, czyli nieinwazyjne odpowiedniki Botox Injection – zastrzyku z botoksu. Substancja ta znana jako pogromca zmarszczek pozwala wypełnić ubytki w naskórku, czyniąc go jędrniejszym, a rysy twarzy bardziej łagodnymi. Jednak, aby móc osiągnąć zamierzony efekt, należy poddać się zabiegowi, który jest kosztowny, czasami niebezpieczny dla zdrowia i krótkotrwały.

Dla tych, którzy nie są zwolennikami zastrzyków, ale interesuje ich podobny efekt, stworzono delikatne i jednocześnie skuteczne kosmetyki. B.I. Effect Serum to żel do twarzy wzbogacony o witaminą E, ochronny składnik zwalczający wolne rodniki i kwas gamma-linolenowy zapewniający intensywne nawilżenie. Może być używane jako podkład pod kremy, gdyż przedłużając ich działanie, zwiększa wnikanie istotnych składników odżywczych.

serum

Wszystkie produkty z serii Professional Skin Care znajdziesz w sklepie esentire.pl.

Przeczytaj również: Perfumy na Walentynki

Kategorie
Testy
Esentire - Moc Piękna

Esentire.pl to czyste piękno dla niej i dla niego. Dla wszystkich. Na blogu blog.esentire.pl znajdą Państwo ogromną dozę porad, recenzji i cennych wskazówek dotyczących urody.