Sprawdzamy teorię w praktyce – test Solnego scrubu Absolute Care

We wpisie inaugurującym powstanie bloga pisałam o świetnych solnych scrubach Absolute Care, które bez problemu złuszczają martwy naskórek, przygotowując go na aplikację pozostałych kosmetyków lub kolejne zabiegi pielęgnacyjne. Wspomniany artykuł znajdziecie jako link pod screenem.

Polecamy również przegląd produktów w kategoriach perfumy damskie oraz perfumy męskie.

O tym, czy obietnice producenta nie są przekłamane, postanowiłam przekonać się w praktyce. Udało mi się nawiązać współpracę z autorką bloga http://www.zdrowaipiekna.com.pl/, która dokonała oceny wybranego przez siebie Solnego scrubu Absolute Care. Pani Magda używała Solnego scrubu Absolute Care na przestrzeni lutego i marca, by w połowie miesiąca opublikować swoją recenzję, w której dokonała przyjemnego odkrycia:

“Scruby zajmują niezwykle ważne miejsce w pielęgnacji mojego ciała, tym bardziej, że wraz z kolejnymi “18”-stymi urodzinami moja skóra traci jędrność i wymaga solidnego złuszczania. Takie zabiegi przeprowadzam regularnie co 2-3 dni, dzięki czemu utrzymuję moje ciało (zwłaszcza uda i pośladki) w przyzwoitej kondycji. Kolejnym zabiegiem jaki uwielbiam jest relaksacyjna kąpiel z dodatkiem aromatycznych olejków czy też soli, moje ciało pozbywa się wtedy wszelkiego stresu i zmęczenia, a umysł wyłącza wszelkie negatywne emocje, to mój niezawodny sposób na wyciszenie się. Do tej pory, aby przeprowadzić te dwa “zabiegi” sięgałam po dwa różne kosmetyki, ale od niedawna mam kosmetyk, który łączy w sobie zarówno zabieg złuszczania, jak i relaksacyjny, wprowadzający mnie w dobry nastrój”.

 

 

 

Solny Scrub Absolute Care o zapachu lawendy, wanilii i paczuli okazał się nie tylko świetnym kosmetykiem złuszczającym i sposobem na relaksującą kąpiel, ale także niezwykle przyjemną kompozycją zapachową, która zaciekawiła zdecydowaną większość komentujących ów wpis osób.

Tym, którzy chcieliby poznać szczegóły opinii, polecam link do wpisu Złuszczanie naskórka i odprężenie – scrub do ciała Absolute Care o zapachu wanilii, lawendy i paczuli.

Przypominam, że Solne scruby Absolute Care kupicie w sklepie esentire.pl za jedyne 22 zł.

Przeczytaj również: Perfumy na Walentynki

Kategorie
Testy
Esentire - Moc Piękna

Esentire.pl to czyste piękno dla niej i dla niego. Dla wszystkich. Na blogu blog.esentire.pl znajdą Państwo ogromną dozę porad, recenzji i cennych wskazówek dotyczących urody.