Testujemy produkty Organic Ocean

To już 11 dni Wielkiego Testu produktów Organic Ocean, do którego zgłosiły się Panie chcące poznać możliwości certyfikowanych przez ECOCERT produktów.

Uczestniczki wybrane w porozumieniu z Magdą z bloga http://madziatestuje.blogspot.com/ okazały się ciekawymi nowinek kosmetycznych autorkami blogów o tematyce urodowej, których recenzje udostępnimy wam podczas podsumowania akcji.

Na potrzeby testu przeprowadziliśmy ankietę wstępną, w której zadaliśmy kilka pytań na temat pielęgnacji skóry twarzy. Odpowiedzi były rzetelne i dokładne, dzięki czemu uda nam się zweryfikować wrażenia uczestniczek. Już niebawem opublikujemy krótki raport z ankiety.

Tymczasem ucieszeni pozytywnym wydźwiękiem Wielkiego Testowania cytujemy słowa Ani – jednej z uczestniczek, która na swoim blogu (http://codziennoscnasza.blogspot.com/2016/01/dzisiejsza-niespodzianka.html) opisała pierwsze wrażenia związane z otrzymaniem wyjątkowej przesyłki esentire:

„Dzisiaj rano otrzymałam dwa zestawy kremów do testowania od firmy Esentire. O akcji testowania dowiedziałam się z bloga Madzia testuje. Pewnie zastanawiacie się dlaczego dwa zestawy? Otóż jeden przeznaczony jest dla mnie, a drugi dla mojej mamy, która będzie testowała ze mną (…)  Zobaczcie jak pięknie nasze kremy były zapakowane…cudo!”

PSX_20160129_135920

Kategorie
Poradnik
Esentire - Moc Piękna

Esentire.pl to czyste piękno dla niej i dla niego. Dla wszystkich. Na blogu blog.esentire.pl znajdą Państwo ogromną dozę porad, recenzji i cennych wskazówek dotyczących urody.

Jeszcze nie skomentowano

Odpowiedz

*

*

Antyspam *

 • Lato tuż tuż – krok 3 i 4 w pielęgnacji

  Pora na uzupełnienie receptury na zdrowo i pięknie wyglądające ciało, które już niebawem zostanie szczególnie wyeksponowane. Zaniedbana w sezonie zimowym cera wymaga czterech kroków przygotowujących ją na lato. O...
 • Przygotowujemy skórę na zbliżające się lato – Krok 1 i 2

  Majówka to doskonały pretekst do odpoczynku i znalezienia czasu na dodatkowe zabiegi pielęgnacyjne, które pomogą nam przygotować ciało na nadchodzące lato. Słońce i wysokie temperatury sprzyjać będą zmianie garderoby...
 • Finał WIELKIEGO TESTU ORGANIC OCEAN

  Finał WIELKIEGO TESTU KOSMETYKÓW ORGANIC OCEAN przypadł w Święto kobiet. Paniom, które wzięły udział w miesięcznej akcji, serdecznie dziękujemy. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kremy Organic Ocean spotkały...
 • Wielkie testowanie z esentire.pl

  Z przyjemnością informujemy, że miesiąc luty poświęcamy na wielkie testowanie produktów rewelacyjnej serii Organic Ocean. Wraz z Magdą z bloga http://madziatestuje.blogspot.com/ zbieramy zgłoszenia osób chętnych dokonać oceny certyfikowanych przez...