Testujemy produkty Organic Ocean

To już 11 dni Wielkiego Testu produktów Organic Ocean, do którego zgłosiły się Panie chcące poznać możliwości certyfikowanych przez ECOCERT produktów.

Uczestniczki wybrane w porozumieniu z Magdą z bloga http://madziatestuje.blogspot.com/ okazały się ciekawymi nowinek kosmetycznych autorkami blogów o tematyce urodowej, których recenzje udostępnimy wam podczas podsumowania akcji.

Na potrzeby testu przeprowadziliśmy ankietę wstępną, w której zadaliśmy kilka pytań na temat pielęgnacji skóry twarzy. Odpowiedzi były rzetelne i dokładne, dzięki czemu uda nam się zweryfikować wrażenia uczestniczek. Już niebawem opublikujemy krótki raport z ankiety.

Tymczasem ucieszeni pozytywnym wydźwiękiem Wielkiego Testowania cytujemy słowa Ani – jednej z uczestniczek, która na swoim blogu (http://codziennoscnasza.blogspot.com/2016/01/dzisiejsza-niespodzianka.html) opisała pierwsze wrażenia związane z otrzymaniem wyjątkowej przesyłki esentire:

“Dzisiaj rano otrzymałam dwa zestawy kremów do testowania od firmy Esentire. O akcji testowania dowiedziałam się z bloga Madzia testuje. Pewnie zastanawiacie się dlaczego dwa zestawy? Otóż jeden przeznaczony jest dla mnie, a drugi dla mojej mamy, która będzie testowała ze mną (…)  Zobaczcie jak pięknie nasze kremy były zapakowane…cudo!”

PSX_20160129_135920

Przeczytaj również: Perfumy na Walentynki

Kategorie
Poradnik
Esentire - Moc Piękna

Esentire.pl to czyste piękno dla niej i dla niego. Dla wszystkich. Na blogu blog.esentire.pl znajdą Państwo ogromną dozę porad, recenzji i cennych wskazówek dotyczących urody.