W harmonii z naturą – produkty Harmonique w ofercie esentire.pl

Opublikowane przez Esentire, dnia Marzec 22, 2016 w Must Have

Brak komentarzy

Harmonique to jedna z tych marek, które zbierają pochlebne recenzje użytkowniczek, wypowiadających się na blogach i forach. Największą zaletą ów produktów jest rezygnacja z syntetycznych dodatków, właśnie tych, które mogą budzić wątpliwość konsumenta podczas analizy składu. W związku z powyższym zwiększono ilość używanych do produkcji naturalnych maseł, olejów i wyciągów roślinnych. Kosmetyki Harmonique są więc spełniającymi obietnice, pachnącymi i bezpiecznymi kosmetykami dla wymagających klientów.

 

Harmonique w sklepie esentire b  Harmonique w sklepie esentire cHarmonique w sklepie esentire a

Obecnie największe uznanie zdobyły masła do ciała, których receptury odpowiadają realnym potrzebom skóry. W ofercie esentire.pl znajdują się trzy wersje zapachowe tego kosmetyku. Na uwagę zasługuje prawdziwy bestseller – masło o zapachu pomarańczy, cynamonu i goździka. To wyjątkowa terapia dla cery suchej, zmagającej się z cellulitem i nadmierną tkanką tłuszczową. Jak wszystkie masła Harmonigue ma gęstą i wyjątkowo kremową konsystencję, ale bardzo dobrze się rozprowadza, a następnie wchłania. Delikatna ochronna warstwa pozostająca po aplikacji na skórze nie powoduje dyskomfortu, ale utrzymuje poziom nawilżenia.

Obietnice o jędrnej skórze i spalaniu tkanki tłuszczowej spełniają kofeina, olejki: pomarańczowy, cynamonowy i goździkowy, a także kompleks Liporedux, które poprawiają ukrwienie, spalają nadmierną tkankę, ściągają i napinają.

O dobroczynnym działaniu tego kosmetyku przekonało się już wiele kobiet. Zachęceni ich wrażeniami i rekomendacjami udostępniamy szeroki wachlarz produktów Harmonigue w sklepie esentire.pl.

 

 

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentrzy.

Dodaj komentarz