Złuszczanie naskórka – Solny scrub Absolute Care

Złuszczanie to niezbędny element kompleksowej i udanej pielęgnacji ciała, który bardzo często zostaje pominięty. Tymczasem systematyczny masaż połączony ze ścieraniem, może znacząco poprawić kondycję skóry i przysłużyć się działaniu pozostałych kosmetyków aplikowanych na rózne partie ciała.

W produktach peelingujących, spotyka się ścierniwa różnej grubości i pochodzenia. Nie każde z nich okazuje się skuteczne, dlatego ten wpis poświęcimy marce Absolute Care, która w Solnym scrubie wykorzystała jedne z najlepszych składników do skutecznego złuszczenia i pielęgnacji skóry.

Morze Martwe stanowi bogactwo minerałów i innych substancji, docenianych w pielęgnacji od wieków. Z tradycji tych skorzystał również izraelski producent B4You, który swoje starannie opracowane produkty, skomponował w oparciu o dobroczynne działanie wspomnianych składników. Wykorzystują je również złuszczające scruby, które w serii Body SPA znajdziecie w wielu soczystych zapachach i kolorach.

Fresh-Musk-Salt-m-ODB Green-Tea-Salt-m-ODB Kiwi-Pear-Salt-m-(sRGB)-ODB Rose-Body-Salt-m-ODB Spring-Time-Salt-m-ODB Vanilla-Lavender-Salt-mNEW-ODB

Solne scruby Absolute Care to aż 420 g gęstego płynu z kryształkami ścierającymi, który został wzbogacony o olejek ze słodkich migdałów, jojoba, makadamia, oliwę z oliwek oraz witaminę E. Wszystkie te składniki przyczyniają się do kompleksowej pielęgnacji skóry, która przy systematycznym stosowaniu scrubu zyskuje zdrowy koloryt, jedwabistą gładkość i nawilżenie.

Już teraz seria solnych scrubów Absolute Care dostępna jest w sklepie esentire.pl, gdzie dzięki Sferzeb2b Sp. z o.o. uzyskała atrakcyjną cenę.

Złóż zamówienie i ciesz się profesjonalną pielęgnacją wykorzystującą bogactwo Morza Martwego.

Najlepsze scruby znajdziesz tutaj.

Przeczytaj również: Perfumy na Walentynki

 

 

Kategorie
PolecaneTesty
Esentire - Moc Piękna

Esentire.pl to czyste piękno dla niej i dla niego. Dla wszystkich. Na blogu blog.esentire.pl znajdą Państwo ogromną dozę porad, recenzji i cennych wskazówek dotyczących urody.